5-6 жовтня 2017 р. на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти відбулася науково-практична конференція «Стоматологічна наука і практика на Слобожанщині: історія, надбання і перспективи розвитку». Зав. каф., проф. Шульга Л. І. та викладачі доц. Кузнєцова В. М. та доц. Домар Н. А. прийняли участь у роботі конференції, що підтверджується відповідними сертифікатами.

Зав. кафедри, проф. Шульга Л. І., та співробітники кафедри проф.  Пімінов О. Ф., доц. Шевченко В. О, доц. Бурян К. О. та доц. Домар Н. А. прийняли участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ: ЕТАПИ СТАНОВЛЕННЯ ТА МАЙБУТНЄ», присвяченої 25 річчю з дня відкриття спеціальності «Промислова фармація» в Україні (29-30 вересня 2017 р.)

У рамках діяльності Асоціації превентивної та антиейджинг медицини доц. Квітчата Г.І. прийняла участь у роботі VI конгресу «Профілактика. Антиейджинг. Україна» та отримала відповідні сертифікати (28 вересня 2017 р.)

Проф. Шульга Л.І., доц. Якущенко В.А., Губченко Т.Д., Квітчата Г.А. та ас. Безценна Т.С. були учасниками експрес-курсу для провізорів та фармацевтів «Ліки України» у межах роботи Асоціації превентивної та антиейджинг медицини (29 вересня 2017 р.)

Зав. кафедри проф. Шульга Л.І. та викладачі доц. Квітчата Г.І. та доц. Якущенко В.А. є дійсними членами ВГО «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини», метою якої є подовження тривалості і покращення якості життя населення України.

Микрофлора кишечника и ее влияние на здоровье и болезни – предмет сбора ведущих медицинских и научных экспертов, включая гастроэнтерологов, педиатров, диетологов на VI Всемирной встрече на высшем уровене здравоохранения«Gut Microbiota for Health World Summit», которая состоялась 11-12 марта 2017 года в Париже.  Саммит был нацелен на демонстирование самых последних достижений (gut-brain-microbiome axis, IBS, IBD, pediatrics) для медицинского сообщества.  Мероприятие было совместно организовано Европейским обществом Neurogastroenterology и Motility (ESNM), Европейским обществом педиатрической гастроэнтерологии, гепатологии и питания (ESPGHAN) и американской гастроэнтерологической ассоциацией (AGA), при поддержке Данон, Biocodex и Sanofi.

30-31 березня 2017 р. у Національному фармацевтичному університеті проведена І Міжнародна науково-практична конференція «Ліки – людині. Сучасні проблеми фармакотерапії і призначення лікарських засобів». Від кафедри прийняли участь у конференції Пімінов О.Ф., Шульга Л.І., Цубанова Н.А., Домар Н.А., Журенко Д.С., Лукієнко О.В.

18-20 жовтня у м.Запоріжжя у Запорізькому Державному медичному університеті відбувся V національний з"їзд фармакологів України. Від кафедри було відряджено 2-х делегатів доц. Квітчату А.І. та доц. Бондарєва Є.В.

Співробітники кафедри загальної фармації та безпеки ліків на чолі з зав. каф. проф. Шульгою Л. І. відвідують ТОВ «Фармацевтичну компанію «Здоров’я» (21 квітня 2017 р.).