20 лютого 2019 р. у м. Харкові відбувся захід-практикум «Основи емоційного інтелекту» в рамках навчально-просвітницького циклу «Від ідеї – до дії».

25 січня 2018 р. відбулося засідання Всеукраїнської громадської організації «Асоціація фармакологів України»

24 січня 2018 р. в НФаУ відбулася шоу-лекція «Бенефіс лікарського засобу»

16 листопада у м. Харків відбувся науково-практичний семінар для фахівців фармацевтичної галузі сектору охорони здоров’я «Здоров’я та фармація в ХХІ столітті» за участю провідних фахівців фармації та медицини. Д. фарм. наук, проф. кафедри Цубанова Н. А. виступила з доповідями «Терапія дисбіозу», «Рекомендований гепатопротектор. Чому? Кому? Який?» та «Альгодисменорея: як допомогти пацієнтці?». Викладачі кафедри прийняли участь у семінарі, заслухали змістовні доповіді та долучилися до тренінгів згідно програми семінару.

09 листопада 2017 р. у Національному фармацевтичному університеті (НФаУ) на території хіміко-технологічного корпусу відбулося засідання наукової секції ІІ Міжнародного Конгресу та фестивалю Міжнародної науково-дослідницької мережі (USERN – Universal Scientific Education and Research Network).

Зав. каф. проф. Шульга Л. І., проф. Пімінов О. Ф. та доц. Огарь С. В. прийняли участь у роботі ХІ Науково-практичної конференції з міжнародною участю «УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ В ФАРМАЦІЇ», що проходила 19 травня 2017 р. у Національному фармацевтичному університеті.

Д. фарм. наук, проф. Цубанова Н. А. приймала участь у роботі навчального циклу семінарів «Здоров’я жінки у 21 столітті» та виступала з доповіддю у м. Вінниця 3 жовтня 2017 р.

5-6 жовтня 2017 р. на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти відбулася науково-практична конференція «Стоматологічна наука і практика на Слобожанщині: історія, надбання і перспективи розвитку». Зав. каф., проф. Шульга Л. І. та викладачі доц. Кузнєцова В. М. та доц. Домар Н. А. прийняли участь у роботі конференції, що підтверджується відповідними сертифікатами.

Зав. кафедри, проф. Шульга Л. І., та співробітники кафедри проф.  Пімінов О. Ф., доц. Шевченко В. О, доц. Бурян К. О. та доц. Домар Н. А. прийняли участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ: ЕТАПИ СТАНОВЛЕННЯ ТА МАЙБУТНЄ», присвяченої 25 річчю з дня відкриття спеціальності «Промислова фармація» в Україні (29-30 вересня 2017 р.)

Проф. Шульга Л.І., доц. Якущенко В.А., Губченко Т.Д., Квітчата Г.А. та ас. Безценна Т.С. були учасниками експрес-курсу для провізорів та фармацевтів «Ліки України» у межах роботи Асоціації превентивної та антиейджинг медицини (29 вересня 2017 р.)

У рамках діяльності Асоціації превентивної та антиейджинг медицини доц. Квітчата Г.І. прийняла участь у роботі VI конгресу «Профілактика. Антиейджинг. Україна» та отримала відповідні сертифікати (28 вересня 2017 р.)

Зав. кафедри проф. Шульга Л.І. та викладачі доц. Квітчата Г.І. та доц. Якущенко В.А. є дійсними членами ВГО «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини», метою якої є подовження тривалості і покращення якості життя населення України.

18-20 жовтня у м.Запоріжжя у Запорізькому Державному медичному університеті відбувся V національний з"їзд фармакологів України. Від кафедри було відряджено 2-х делегатів доц. Квітчату А.І. та доц. Бондарєва Є.В.

Співробітники кафедри загальної фармації та безпеки ліків на чолі з зав. каф. проф. Шульгою Л. І. відвідують ТОВ «Фармацевтичну компанію «Здоров’я» (21 квітня 2017 р.).

30-31 березня 2017 р. у Національному фармацевтичному університеті проведена І Міжнародна науково-практична конференція «Ліки – людині. Сучасні проблеми фармакотерапії і призначення лікарських засобів». Від кафедри прийняли участь у конференції Пімінов О.Ф., Шульга Л.І., Цубанова Н.А., Домар Н.А., Журенко Д.С., Лукієнко О.В.

Микрофлора кишечника и ее влияние на здоровье и болезни – предмет сбора ведущих медицинских и научных экспертов, включая гастроэнтерологов, педиатров, диетологов на VI Всемирной встрече на высшем уровене здравоохранения«Gut Microbiota for Health World Summit», которая состоялась 11-12 марта 2017 года в Париже.  Саммит был нацелен на демонстирование самых последних достижений (gut-brain-microbiome axis, IBS, IBD, pediatrics) для медицинского сообщества.  Мероприятие было совместно организовано Европейским обществом Neurogastroenterology и Motility (ESNM), Европейским обществом педиатрической гастроэнтерологии, гепатологии и питания (ESPGHAN) и американской гастроэнтерологической ассоциацией (AGA), при поддержке Данон, Biocodex и Sanofi.