СУПРУН Еліна Владиславівна

доктор медичних наук, професор

Проф. Супрун Е. В. є відповідальною за моніторинг профільних ВНЗ (іноземних та вітчизняних) та представлення інформаційного матеріалу на сайті кафедри. Працює в напрямку вивчення молекулярних механізмів цитокінової регуляції постішемічного пошкодження тканини мозку і нейропротективних ефектів цитокінових препаратів інтерлейкінового ряду, розробки оригінального способу цитокінової нейропротекції з використанням інтерлейкінових препаратів. Автор та співавтор понад 200 наукових та навчально-методичних видань, серед яких 3 патента, понад 10 навчальних посібників, 1 науково-популярне видання «Фармацевтична одіссея»  Під керівництвом проф. Супрун Е.В. захищено 1 кандидатську дисертацію. Є дійсним членом Всеукраїнської громадської організації «Асоціація фармакологів України» та міжнародного союзу фундаментальної та клінічної фармакології «IUPHAR». На кафедрі працює з 2008 р.