ГУНЬКО Віталій Григорович

 ГУНЬКО Віталій Григорович

 Народився 15 вересня 1957 р. у м. Корець Рівненської області. У 1974 р. вступив до ХФІ, який успішно закінчив в 1979 р. У вересні 1979 р. був зарахований до очної аспірантури за спеціальністю «Технологія ліків та організація фармацевтичної справи» Закінчив її у 1982 р., захистивши кандидатську дисертацію за темою «Розробка складу і технології багатокомпонентної мазі для лікування гнійних ран у другій фазі раневого процесу». У 1983 р. В. Г. Гунько отримав науковий ступінь кандидата фармацевтичних наук.
 За період науково-педагогічної діяльності опублікував понад 120 наукових робіт, інформаційних листів та раціоналізаторських пропозицій. Має кілька патентів України та Росії, є співрозробником низки лікарських препаратів (мазі «Метилдіоксилін», «Йодметриксилен», «Метрокаїн», «30% розчин ПЕО-400», «Антітромб», «Екстракт ехінацеї форте»).
 За науковим консультуванням В. Г. Гунько було виконано та захищено дві кандидатські дисертації. У 1992 р. він обійняв посаду начальника виробничо-технічного відділу Харківського хімфармзаводу «Червона зірка», де працював до травня 1998 р. Є головою регіональної галузевої ради з питань фармації (з 2009 р.) при Держкомпідприємництві України, членом президії громадської організації «Харківська обласна асоціація фармацевтичних працівників».