ПЕТРОВСЬКА (ВІННИК) Людмила Станіславівна

Народилася 19 березня 1968 р. у Харкові. У 1985 р. вступила до ХФІ, який закінчила з відзнакою у 1990 р. З 1991 до 1996 р. працювала старшим викладачем кафедри фармацевтичної технології з фармакологією ФУП.
Брала участь у розробці концепції та формуванні навчальних планів і програм з інтернатури.
 У 1996 р. переведена асистентом на курс технології косметичних засобів при кафедрі заводської технології ліків. У 1998 р. курс було реорганізовано у кафедру косметології і аромології.
 Людмила Станіславівна у 1999 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук за темою «Вивчення листя горіху грецького для розробки складу та технології косметичного засобу». На кафедрі технології парфумерно-косметичних засобів працює на посаді доцента з 1999 р. і до теперішнього часу.
 У 2012 р. Л.С. Петровською заплановано виконання докторської дисертації за темою «Теоретичне та єксперементальне обґрунтування використання сучасних поверхнево-активних речовин в технології лікувально-косметичних засобів».