VIII Національний з`їзд фармацевтів України

Рисунок1 300x199

13-16 вересня 2016 року у м. Харкові на базі національного фармацевтичного університету відбувся VIII національний з'їзд фармацевтів України

У рамках проведення з'їзду відбулась науково-практична конференція "Фармація ХХІ століття: тенденції та перспективи".

Програма з'їзду 13 вересня - відбувалась реєстрація делегатів та учасників з'їзду, спонсорів, партнерів.

14 вересня - урочисте відкриття VIII Національного з'їзду фармацевтів України, пленарні засідання, обговорення концепції розвитку фармацевтичного сектора галузі охорони здоров'я України на 2016-2021 рр.

15-16 вересня - науково-практичні конференції "Фармація ХХІ століття: тенденції та перспективи": наукові симпозіуми, лекції майстер-класу, круглі столи, воркшопи, дискусії. Більш детальну інформацію можна знайти тут.

Контейнеры для порошков Pall® PD2

04

 

    Ізолювання фармацевтичних інгредієнтів і матеріалів з метою захисту операторів, навколишнього середовища або самого продукту залишається важливим завданням для фармацевтичної промисловості. У контейнерах для порошку Pall® PD2, розроблених компанією Pall, поєднуються ефективний захист і високий ступінь спорожнення продукту. При цьому досягається зниження витрат і підвищується ефективність технологій одноразового застосування. Плівка PD2 розроблена у двох варіантах – контейнери поставляються з гамма-опроміненого і необлученного поліетилену в залежності від вимог до їх застосування. Виготовлені в розмірах від 125 мл до 50 л, контейнери підходять для вирішення великої кількості задач по роботі з різними обсягами порошків і найбільш оптимальним чином поєднуються з одноразовими технологіями компанії Pall, що застосовуються на стадіях змішування.

www.pall.com/mixing

Детальніше тут: http://promoboz.com/ru/view_article?id=460